סטנדרט חדש בשמן קנאביס

השאירו פרטים והישארו מעודכנים

איכות ברמה אחרת

underline

הכירו את סדרת שמני הקנאביס הרפואי Bcann TOP עם אפקט פמליה עשיר כמו בתפרחת. בזכות הטכנולוגיה החדשה של בזלת ניתן להשיב אל השמן טרפנים שאיבד במהלך הפקתו. הטרפנים חשובים למיצוי סגולותיו של הקנאביס ולטיפול טוב ואיכותי. השמן מועשר בטרפנים בדומה לתכולתם בצמח טרם המיצוי, כך שהשפעתו דומה לזו שתפרחות הקנאביס הרפואי מאפשרות.

מהם טרפנים ומהו אפקט הפמליה?

מוצר מדויק לטיפול עקבי

underline

בכדי ששמן הקנאביס יספק את ההשפעה המצופה מזן הקנאביס ממנו הופק, וישמור על זהותו כאינדיקה או כסאטיבה, עליו להכיל טרפנים בכמות וביחס הדומים לאלה שהתקיימו בתפרחות הצמח. השמנים המתקדמים מסדרת Bcann TOP מועשרים בטרפנים ומאפשרים זאת לראשונה.

קרוב למקור

שמני Bcann מכילים הרכב טרפנים הדומה לזה המצוי בתפרחות בהתאם לאופיין - אינדיקה או סאטיבה. שמנים אלה הם למעשה שמני הסאטיבה והאינדיקה המדויקים בישראל, ולכן התאמתם למצבו ולצרכיו הרפואיים של המטופל טובה יותר.

רצף טיפול משופר

העשרתם המבוקרת של שמני Bcann מבטיחה ספקטרום טרפנים רחב, יציב וקבוע. לעומתם, שמנים שאינם מועשרים מאפשרים הרכב טרפנים חסר בלבד שהרי הטרפנים נדיפים ואובדים ברמות משתנות תוך תהליך הפקתו של השמן. רצף הטיפול ששמני Bcann החדשים מספק טוב גם בהשוואה לתפרחות הקנאביס הנוטות לשונות ברמות הקנבינואידים והטרפנים.

סדרת שמני
BCANN INDICA

מועשרת בטרפנים באופן המשחזר את תפרחות האינדיקה. סדרה זו מסומנת בכוכבים המרמזים על היותה מתאימה בעיקר לשימוש בשעות הלילה. עם זאת, קיימים מצבים רפואיים הדורשים שימוש במוצרי אינדיקה לאורך כל שעות היממה.

underline
סדרת שמני
BCANN SATIVA

מועשרת בהרכב טרפנים המאפיין את תפרחות הסאטיבה. סדרה זו מסומנת בשמש המרמזת על היותה מתאימה בעיקר לשימוש בשעות היום. עם זאת, קיימים מצבים רפואיים הדורשים שימוש במוצרי סאטיבה לאורך כל שעות היממה.

underline
רוצים לקבל יותר פרטים? בקרו באתר שלנו >>

השאירו פרטים והישארו מעודכנים